Favorisen Para Yatırma


Ξ Favorisen’e Girmek için Tıklayınız Ξ


Favorisen para yatırma talepleriniz son derece hızlı bir şekilde işleme alınıyor. Finans biriminde sizlerin kolay bir şekilde ödeme yapabilmesi için çalışan yüzlerce farklı temsilci bulunuyor. Her ödeme sisteminin kendisine göre ve alanında uzman olan temsilcileri sizlerin hızlı ödemeleri için uğraşıyor. Bu sayede ödemelerinizde herhangi bir problem olmadan anında hesaplarınıza ödemeleriniz tanımlanıyor. Kullanıcıların ödemelerini yapabilmeleri için tercih edebilecekleri seçenekler sadece sitede klasik olan yöntemlerden oluşmuyor. Kullanıcılar sanal ödeme sistemlerinde bulunan bakiyelerini de siteye rahat bir şekilde aktarabiliyor. Para yatırma işlemleriniz için site tarafından bir kesinti yapılmaması da sizlerin bakiyelerinizin tam olarak hesaplara aktarılmasını sağlıyor.

favorisen para yatırma

Favorisen Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Favorisen para yatırma işlemlerinizi yapmak için hemen hesabınıza giriş yaptığınız zaman kullanıcı adı menüsünün altında “Para Yatır” sekmesi yer alıyor. Kullanıcılar bu sekme üzerinden ödeme yapmak istedikleri yöntemi tercih ediyorlar. Kartları ile ödeme yapmak isteyen kullanıcılar kart numaralarını, güvenlik kodunu ve son kullanma tarihini girerek para yatırma yapabiliyor. Sürekli olarak ödeme yaptıklarını kartlarını da sisteme tanımlayan üyeler bu sayede bir daha bekleme olmadan ve kart bilgisi girmekle uğraşmadan ödemelerini tamamlayabiliyor. Sanal sistemlerde ise kullanıcılar Papara ve EcoPayz gibi yöntemlerde hesaplarını siteye direkt olarak bağlayabiliyor ve buradan ödemek istedikleri tutar kadar yatırım yapabiliyor. Ayrıca üyelerin yaptıkları yatırımlar için de hemen onlara bonuslar veriliyor.

Favorisen Para Yatırma Seçenekleri ve Limitleri

Türkçe bahis sitesi ödeme işlemlerini sanal ve bankalar aracılığı ile yapabileceğiniz aktarmıştır. Ön ödemeli hesaplar sayesinde kullanıcılar para yatırma işlemlerini yaparken gizlilik ile işlemlerini tamamlayabiliyor. Üyeler yaptıkları bu ödemeleri banka ekstrelerine yansımadıklarından dolayı daha çok tercih ediyorlar.

  • Kredi kartı ile en az 50 TL
  • Papara ile en az 20 TL
  • PayFix ile en az 1 TL
  • Banka havalesi ile en az 100 TL (Tüm bankaları kullanarak kolay bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.)
  • Bitcoin ile en az 30 TL
  • QR Kod ce CepBank ile en az 20 TL
  • EcoPayz ile en az 100 TL
  • CMT Cüzdan ile en az 500 TL

Favorisen para yatırım işlemlerinizi bu limitler aralığında yapabilirsiniz.