Favorisen İletişim


Ξ Favorisen’e Girmek için Tıklayınız Ξ


Favorisen iletişim yöntemlerine önem veren bu kanalları zengin tutan bir platformdur. Kullanıcıların siteye ulaşma aşamasında kullanabilecekleri iletişim seçeneklerinin sayısı oldukça fazladır. Aynı şekilde sitede siz değerli kullanıcılarına ulaşacakken farklı yöntemler üzerinden bunu sağlayarak sizlere bilgilendirmeler yapmaktadır. Online siteler için iletişim seçenekleri önem taşıması ülkemizde bir ofislerinin bulunmamasından kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı hiçbir üyesini mağdur etmeden kesintisiz erişim sağlamak isteyen platformda gerek canlı destek olsun gerek mail ile destek olsun ve hatta sosyal medya hesapları olsun gün boyu iletişimin kesintisiz olmasını sağlamaktadır.

favorisen iletişim

Favorisen İletişim Canlı Destek

Favorisen iletişim seçeneklerinden üyelerin popüler olarak tercih ettiği alanlar arasında canlı destek uygulamaları bulunuyor. Canlı destek sistemleri sayesinde üyeler 7/224 bu departmanda destek veren müşteri temsilcilerine ulaşarak bir sorun yaşadıklarında yardım alabiliyorlar. Bunun yanı sıra bu hatta sadece üyelerin ulaşmasına değil, üye olmak isteyen herkesin ulaşmasına da müsaade ediliyor. Ama tabi ki üyeler öncelikli olduklarından dolayı onlar bireysel müşteri temsilcilerine bağlanırken herhangi bir şekilde beklemiyorlar ve bundan dolayı da daha hızlı yardım alabiliyorlar. Kullanıcılar bu hatta bağlanırken isimlerini, kullanıcı adlarını ve e posta adreslerini vererek bağlantıyı sağlıyorlar. Bu sayede onların kullanıcı adından özel olarak tanımlanan temsilciye en kısa sürede aktarılması sağlanıyor. Görüşme bittiği zaman e posta adresinize isterseniz konuşmanın da bir örneği sizlere iletiliyor. Favorisen güncel giriş adresi dışında site temsilcileriyle görüşmek için canlı destek hattına bağlanamazsınız.

Favorisen İletişim Hizmetleri

Online bahis sitesinin iletişim seçenekleri arasında yer alan uygulamalar farklı dallarda da bulunmaktadır. Canlı destekten sonra üyeler en çok mail sistemlerini tercih ederek buradan destek almaktadır. Mail ile yardım aslında biraz daha profesyonel olarak değerlendirilmektedir. Çünkü buraya ek olarak resim ve video da gönderilebildiği için büyük sorunlar yaşayan üyeler buraya mail atarken ek belgeler ile sorunlarını aktarmaktadır. [email protected] sitenin mail adresidir. WhatsApp destek hattı da mevcut olan platform 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmetlerini aktarmaktadır. Kullanıcılar +31 6 85181120 hatlı numaraya mesaj atarak yardım alabilmektedir.  Gördüğünüz üzere mağdur olmadan sıkıntı yaşamadan ulaşabileceğiniz oldukça farklı Favorisen iletişim kanalları mevcuttur ve sizler de bu kanallardan güvenilir olarak hizmet alabilirsiniz.